Відгуки
Відгуки про надані послуги, зйомки, вебінари та події
Відгуки про персональний стайлінг
Відгуки про вебінари
Відгуки про зйомки
Мар'яна
Нещодавно я реалізувала свій сертифікат на стилізовану фотосесію. Сказати, що я задоволена - це нічого не сказати. Перш за все з Олею, як з людиною працювати надзвичайно приємно: легка, позитивна, привітна, наче твоя стара подружка. Як професіонал Оля взагалі мене дуже здивувала. Маючи лише моє фото, ця дівчина підібрала для мене саме те, що я й хотіла. В образах створених Олею, я відчувала себе надзвичайно привабливою, жіночною та впевненою в собі. Одним словом, мені так все сподобалося, що я зробила такий ж подарунок своій сестрі. Нехай і вона відчує всю магію роботи з Олею.
Яніна
«Ти ніби народилась у цьому образі», - перше, що я почула, коли Ти доторкнулась до мого стилю. Це не просто перевтілення, це свіжий погляд на себе, відчуття себе абсолютно іншою. Для мене стало відкриттям те, що одяг може змінити мене не лише ззовні, а й зсередини. Дякую Тобі за ідеально підібрані образи. Дякую за нове знайомство з собою! ❤️

Вікторія
Я хочу подякувати за сьогоднішній день! Ви мені продовжили свято, я згадала свою групку, всі ті емоції що поєднують нас. Я щиро рада що тепер особисто знайома з тобою і Таньою. Це любов на все життя. Ви такі профі, такі веселі, щирі. Ніби знаю Вас все життя! 🧡
Вероніка
Оля, фото крутяцькі! Я сьогодні за них отримала вже купу компліментів від подружок, і мами, і сестри. Кажуть, що дуже стильова і неймовірно-прекрасна, хоч я знаю, що я красива, але вся команда створила якийсь новий мій образ і влаштувала мені свято.
Ще раз вам дякую, дівчатка. Ви дуже класні, вмієте і налаштувати і класно подати особистість. Я ще після зйомки була вражена від кількості ефектних кадрів і від себе на них. Тепер маю ще купу-купу красивих фото і маю чим тішитись і що постити 🥰🤩
Ірина
Мій скромний відгук про зйомки, від якої я просто кайфанула на повну. Щира подяка Вам ❤️ Почувалась дуже впевнено. Впринципі,- так, як завжди 😊 але ви дуже постарались: мої ідеальні стрілки, природній макіяж - все як я люблю! Не можу не відмітити, що образ дуже вдало підібраний. Оля - ти велика молодчинка, ти мене відчула, - і це дуже круто. Враховуючи той момент, що у мене є зони, які хотілось б приховати - ти це зробила просто ідеально. Щиро дякую тобі за це!
Роксі
На стилізованій зйомці по-справжньому прокайфувала, побачила себе по-новому. Відчутно, що працював професіонал: прийшла, одягнула підібрані речі - ідеально✔️
Оксана
Вирішила зробити собі подарунок - подивитись на себе збоку очима стиліст, тому замовила зйомку в Олі, мої враження - Оля професінал своєї справи та дуже приємна дівчина. Я отримала масу задоволення!
Анна
На зйомці сподобалось все: від нереальної атмосфери, яку створили дівчата, і до кінцевого результату. Образи просто неймовірні та ідеально підібрані, хоча процес був максимально комфортним і невимушеним, результат перевершив всі очікування. Ні разу ще не пожаліла, що вибрала такий чудовий спосіб відкритись по-новому.
Зроби подарунок собі, або близькій людині
За час роботи стилістом організувала та стилізувала сотні зйомок і зібрала найкращі у своєму портфоліо. Наша команда створить ідеальну зйомку продуману до найменших деталей будь-якої складності та стилістики.
Click to order
Total: