Отримати консультацію

Консультація для стилістів

дЛЯ КОГО?
Для персональних та fashion-стилістів, які шукають відповіді на свої запитання у стиліста, який практикує. Мій досвід: понад 300 кейсів роботи з клієнтами, географія яких налічує понад 26 країн.
Формат роботи?
За допомогою анкетування визначаємо ваш запит, після чого я формую індивідуальну презентацію з відповідями та рішеннями на всі Ваші запитання. Консультація в Zoom режимі тривалістю 1,5 години.
Які теми розглядаємо на консультації?
Лінії зовнішності клієнта: жіночі та чоловічі типи фігур, контрастність;
систематизація роботи;
як обрати вектор персонального стилю клієнта;
підготовка до лекцій, вебінарів та майстер-класів;
стилізація зйомок: робота в команді, формування fashion образів, етапи та послідовність.
послуги персонального стиліста: етапи, нюанси та ціноутворення;
Працюєте з клієнтами, і в процесі, накопичилися запитання? Не впевнені у послідовності наданих послуг, є запитання щодо робочих процесів, хочете дізнатись як працювати з лініями зовнішності клієнта? Ця послуга для Вас.
Вартість Послуги
3500 UAH
1,5 години
Готові підкорювати нові вершини стилістики?
Відгуки клієнтів про ПОСЛУГИ ДЛЯ СТИЛІСТІВ
Катя
Оль, після сьогоднішньої сесії, хочеться признатись тобі в любві! Я з тих майбутніх стилістів яким треба була не лише систематизація, розуміння усієї внутрішньої роботи, але і добрий пеньок і ти мені його так смачно і прозоро дала!
Дякую тобі! Дякую за знання, за передану інформацію. Завдяки тобі, в мене тепер, так як я люблю, задротно поскладено все по поличкам! І окреме дякую тобі за твою щиру посмішку і віру в мене!
Послуга менторство для стилістів
Катя
Оль, після сьогоднішньої сесії, хочеться признатись тобі в любві! Я з тих майбутніх стилістів яким треба була не лише систематизація, розуміння усієї внутрішньої роботи, але і добрий пеньок і ти мені його так смачно і прозоро дала!
Дякую тобі! Дякую за знання, за передану інформацію. Завдяки тобі, в мене тепер, так як я люблю, задротно поскладено все по поличкам! І окреме дякую тобі за твою щиру посмішку і віру в мене!
Послуга менторство для стилістів
Христя
Я звернулась до, Вас, з палким бажання поспілкуватись з професіоналом своєї справи, знаєте таке відчуття, коли хочеш спитати або розказати щось, що турбує в роботі, а немає кому або з ким? І не просто поговорити, а отримати конструктивні відповіді. Я получила бажане і навіть більше! Я могла прийти на сесію повністю розчарована в тому, що я роблю, а до закінчення, літала на крилах і хотіла перевертати гори.
Наставник, який вміє правильно підтримати, це безцінно! Правда!
Тому в наставництві я знайшла не тільки професійні поради та саме наставництво, я знайшла дещо більше! Дякую, за віру в мене, як професіонала, за допомогу в питаннях, які хвилювали!
Послуга менторство для стилістів
Віра
Оля, твоє сторі в інстаграм про менторство, змінило моє життя!
Я на підсвідомому рівні завжди хотіла і бачила себе в сфері моди, стилістики, але не робила рішучих дій. Побачивши інформацію про менторство, я зрозуміла, це те що треба, мій шанс. Моментами було страшно, підкрадались сумніви чи правильно зробила, що наважилась на навчання, але після твоїх слів: «я бачу тебе в цій сфері», вони пропали, ти надала мені крила!
І ми почали, інформація була подана доступно, навіть для новачка, навчання в комфортній, дружелюбній обстановці - просто ідеально. Керуючись твоїми настановами, одразу з'явились перші клієнти і всесвіт здається почав сприяти. Це доказ того, що навіть для мами в декреті, новачку та усім, хто дуже хоче, Ти допоможеш знайти себе в сфері стилістики.
Пишу це, просльозилась, але досі не вірю, що це відбувається зі мною, так все змінилось, я займаюсь улюбленою справою, а початком стало - твоє сторіс в інстаграм про менторство для стилістів! Дякую тобі дуже, надіюсь не розчарую Тебе!
Послуга менторство для стилістів
Оля
Оля, твоє менторство сталося зі мною в дуже правильний час. Я хотіла систематизувати процеси, додати нові послуги та поспілкуватися з професіоналом своєї справи. Я довірилися тобі, обравши своїм ментором. І що я отримала?
Я отримала спілкування з подругою, яка має відповіді на всі(!) мої запитання і чіткий план дій щодо мого розвитку. Наша робота і твої настанови стали дуже цінними для мене. Ти розклала все по поличках, тепер я точно знаю яку потрібно відчиняти і коли.
Дякую за підтримку, за мотивацію і за професіоналізм! Ти світла людина, яка надихає!
Послуга менторство для стилістів
Іра
Оля, я рада і вдячна, що зустріла тебе на своєму шляху стилю та моди! Твоє меторство - це цінні конкретні важливі та об'ємні відповіді на всі питання, які виникають у роботі. Мені було дуже приємно з тобою працювати і надихатися твоїм розумінням краси та твоїм професіоналізмом! Це величезне полегшення, коли всі знання систематизовано та все розкладено «по поличках» Дякую, що створила такий цінний продукт для стилістів - однозначно рекомендую кожному, хто хоче бути профі у цій сфері та надавати якісні послуги
Послуга менторство для стилістів
Жанна
Оля! Не перестану повторювати, що все в житті стається вчасно. Так само сталась зі мною ТИ. Інколи можна знати тонни інформації, але це все дурниця, якщо ти не знаєш що з нею робити. От ти відповідаєш на ці запитання, структуризуєш знання, роботу.
Найголовніше, з тобою в команді рухаєшся зі швидкістю світла, справді.
Рухаєшся в кайфі та задоволенні! З впевненістю, що все вийде! Дякую сильно! Твоя робота дуже цінна! І ти однозначно на своєму місці
Послуга менторство для стилістів
Юля Леміщак
Дуже вдячна Тобі, Оль, за місяць проведений зі мною! За такий короткий проміжок часу, Ти сестематизувавала усю інформацію у моїй голові!)
А саме основне, від Тебе я отримала знання, натхнення, впевненість у тому, що можу працювати Персональним стилістом, колосальну енергію та підтримку!
Багато ще потрібно мені доопрацювати, але Ти є прикладом, тому обов'язково все зроблю!
Сподіваюсь, це не остання наша зустріч!
Послуга менторство для стилістів
Наталя
Олю, дякую, ти надихаєш.

Ти - втілення професіоналізму, впевненості, об'єктивності, структури, але водночас творчості, підприємницьких ідей, гнучкості. Ти дуже SMART. Твої персоналізовані сесії були повністю сформовані під мене, хоч і був макет. Фідбек константний, навіть в період одруження. Ти взагалі колись спиш? :-)

Ти бачиш можливості, навіть роль коуча виконала: по поличках розібрала мої страхи. Відповіла на всі мої питання, чітко, вичерпно, без води. І не лише у рамках пакету, як і в стилістиці, так і в практичній та психологічній сферах. У мене є тепер чітка картинка, віра в себе та розуміння, що робити. Знань в мене і раніше було дуже багато, але після наших занять, все стало на свої місця. ВІРА - це важливо. Робити через страх помилок, головне робити. Пазлики складаються. Хочу через рік написати тобі ще фідбек, бо дуже на кардинальні зміни наважилась, маю море ідей, і ти до цього причетна. А енергію твою неможливо передати, її потрібно відчути на власному досвіді. Менторство - це твоє. Дякую!
Мар'яна
Це однозначно було одне з найкращих знайомств! Оля, щиро дякую за те, що допомогла систематизувати мої знання, та за нові, неоціненні доповнення. За те, що все було чітко, лаконічно і доступно. За справжню підтримку, за сформований вектор дій, що є найважливішим на старті будь-якої професії. Ти - не просто відмінний наставник, ти - вчитель, з яким легко і комфортно, а це дуже важливо для успішного навчання. Дякую за твій перфекціонізм і серйозний підхід до роботи, це дуже надихає! Хочеться ще більше розвитку, клієнтів, співпраці та повного занурення у сферу стайлінгу та моди!
Анастасія
Я супер вдохновлённая осталась после менторства с тобой✨. На все 200% и даже больше мои ожидания оправдались. Получила неимоверный заряд от общения с тобой. Получила ответы на мои миллион вопросов и ценный опыт. Разобрали услуги по полочкам и определили точки роста для повышения качества услуг. Этот вариант обучения на данном этапе был для меня идеальным????. Когда есть хорошая теоретическая база, есть опыт, но осталось еще много вопросов - менторство самое то. Спасибо тебе большие за уделённое время, за заряд энергии и вдохновение ????
Ірина
Менторство пройшло класно. Я нарешті перестала шукати відмовки і просто почала робити те, чим горю. Під час підготовки до зйомки, вчилася розв'язувати проблемні питання (їх було чимало). І ще я просто отримала величезне задоволення від того, що спробувала. За цей чарівний поштовх дякую Олі, бо якби не Ви, я б так і далі вагалась і боялась почати.
Марта
Оля, я дуже рада, що зустріла тебе і вирішила записатися на менторство. Це більше ніж просто 4 сесії. Я отримала відповіді на всі запитання, які мене гальмували та, найголовніше, ми розібрали мою ситуацію, мої ідеї. Ти дала мені чудовий поштовх і допомогла спланувати реалізацію моїх ідей покроково. Ти - перша людина, яка сказала, що можливо працювати й розвиватися паралельно у декількох напрямках, у той час, коли всі навколо говорили обрати щось одне. Ти дала мені віру в себе, якої мені було недостатньо. З тобою дуже легко спілкуватися, наче на одній хвилі, ти пояснюєш все дуже доступно, завжди на зв'язку у потрібний момент. Я ЩИРО ДЯКУЮ❤️❤️❤️❤️✨✨✨✨
Юля
Хочу подякувати за цінні знання і практичні навички. За щирість спілкування і досвід, з яким ти поділилась. Я просто не очікувала на такий обсяг корисної інформації та «особистих фішок». Той момент, коли за місяць спілкування відкривається безліч дверей і можливостей. Коли за місяць можна змінитись. Було цікаво, весело, натхненно! В тебе дар вселяти впевненість???? Ну все, назад дороги нема, довершеному стилісту бути однозначно!
Андрій
Затемнена аудиторія. Багато учнів модельної школи, екран і з'явилась Оля. Це було заняття зі стилістики. Ця тема завжди цікавила мене, але психологічні блоки заважали зробити крок на зустріч цій сфері. Коли я побачив, як людина з захопленням розказує про свою справу, як вона хоче дати максимум і щоб все було цікаво, тоді зрозумів - потрібно ставати її учнем. Не довго вагаючись, я зв'язався з Олею, запитував про курси стилістики, але зупинився на менторстві. Зваживши всі за і проти, я наважився. З першої нашої онлайн зустрічі, я зрозумів, що не дарма. Людина з надзвичайно потужною енергетикою, завжди усміхнена, відповідальна, і дуже цікаво розповідає. Я захопився нашими заняттями з першої зустрічі. Після першої сесії відбувається перестановка в голові, ти починаєш мислити по-іншому. А найголовніше, в тебе з'являється орієнтир. Ти починаєш розуміти, куди потрібно рухатись, який вектор обирати. Ти вже однією ногою, хоч і не глибоко, але у сфері фешену. Принаймні, з'являється таке відчуття.

Оля не тільки дає знання по стилістиці, а і прищеплює любов до прекрасного. Що було на заняттях, спойлерити не буду, адже там найцікавіше, але враження та емоції тільки позитивні. По закінченні, я отримав не тільки базові знання для початку роботи, а і ресурси, референси, ну і найголовніше, віру в себе! Це дуже приємний бонус, адже на мою думку, це 60% успіху в кар'єрі. Менторство з Олею - це унікальний шанс вигідно інвестувати в себе, та познайомитись ближче, не побоюсь цього слова, з «ТОПовим» стилістом. Я щиро вдячний за знання та настанови. Оля не тільки профі у своїй справі, вона - людина, місія якої робити цей світ прекраснішим, а людей щасливішими.
Олександра
Дуже дякую тобі за ці неймовірні 4 тижні! Програма була насичена, але воно того варте! Коли я самостійно продумувала перелік послуг і їх наповнення, в мене наче застій був: і знала, що там має бути, але писала і видаляла текст (не один раз), хотілося мати гарний файл-презентацію, але мені завжди щось не подобалося, тому і клієнтам описувала послуги у звичайних повідомленнях. Але під твоїм керівництвом і з тим, як ти надихаєш - у мене просто не було шансів не зробити щось дійсно круте! Це стосується не лише оформлення послуг, а й усього процесу роботи. Адже, не дивлячись на те, що професія дуже і дуже творча, вона все одно вимагає с-т-р-у-к-т-у-р-и!
Ще раз дякую за твою допомогу, слушні зауваження та коментарі, а також твою легкість та відкритість у спілкуванні - мені було дуже приємно навчатися саме в тебе.
Послуга менторство для стилістів
Олександра
Дуже дякую тобі за ці неймовірні 4 тижні! Програма була насичена, але воно того варте! Коли я самостійно продумувала перелік послуг і їх наповнення, в мене наче застій був: і знала, що там має бути, але писала і видаляла текст (не один раз), хотілося мати гарний файл-презентацію, але мені завжди щось не подобалося, тому і клієнтам описувала послуги у звичайних повідомленнях. Але під твоїм керівництвом і з тим, як ти надихаєш - у мене просто не було шансів не зробити щось дійсно круте! Це стосується не лише оформлення послуг, а й усього процесу роботи. Адже, не дивлячись на те, що професія дуже і дуже творча, вона все одно вимагає с-т-р-у-к-т-у-р-и!
Ще раз дякую за твою допомогу, слушні зауваження та коментарі, а також твою легкість та відкритість у спілкуванні - мені було дуже приємно навчатися саме в тебе.
Послуга менторство для стилістів