Отримати консультацію

Стильний гардероб на осінь 2021

Більше не потрібно думати що купити в новому сезоні, Ваш стиліст зібрав найцікавіші позиції щоб сформувати ефектний осінній гардероб.
Запис вебінару
Sold Out
ONLINE
вебінар
Не маєте часу та бажання шукати серед тисячі товарів ті, які будуть актуальними, якісними та на довго?
Не знаєте як зробити так, щоб Ваші образи заграли по-новому?
Я підготувала масштабний, щосезонний вебінар, який тотально підготує Ваш гардероб на осінь.
Запис вебінару
Тривалість 2 години
Запис буде доступна у персональному кабінеті після придбання
Про вебінар
Для кого підійде
Для жінок які розуміють, що можна виглядати на мільйон не маючи його, які хочуть сформувати нові шопінг-звички, вміти поєднювати речі та створити осінній гардероб або ж оновити наявний свіжими ідеями.
Якщо Ваш стиль життя дуже насичений: робота, прогулянки, спортзал та подорожі — я відібрала найкращі позиції серед всіх можливих: одяг, взуття та аксесуари, які закриють всі Ваші гардеробні проблеми.
Всім кому важливий зовнішній вигляд, хочеться сформувати функціональний гардероб, який прослужить не один сезон та йти в ногу з часом.
Оля Галушка (спікер)
personal & fashion stylist
Я персональний стиліст, який несе меседж універсального підходу до гардеробу. Я не про швидкоплинні тренди та неносибельні силуети, а про правильний підхід до шопінгу та стилю.
Запис вебінару
Доступні пакети
Запис вебінару+ шопінг-гід
850 UAH
Дві години практичного вебінару, без води та теорії. Більше 20 модних формул образів на осінь, найносибельніші тренди сезону та інформація яка змінить ваше уявлення про гардероб.
Sold Out
Шопінг-гід
550 UAH
Ваш гід в світ шопінгу. Більше 200 найцікавіших речей з масмаркету, середнього цінового сегменту та українських дизайнерів. Всередині: одяг, взуття та аксесуари, які зроблять Вашу осінь стильною. Бонус: колажі образів з речей які доступні в шопінг-листі.
Sold Out
Що Ви отримаєте після?
запис вебінару на дві години з ідеями, які зроблять твою осінь стильною
шопінг-гід з посиланнями на 200 актуальних речей (одяг, взуття, аксесуари) на осінній сезон
всі матеріали залишуться у твоєму користуванні назавжди
Відгуки клієнтів про ВЕБІНАРИ
Cана
Дуже вам дякую за інформативну і добре структуровану лекцію!
Я, завдяки Яні тільки приглядаюсь до більш свідомого стилізування, а не за натхненням і от ви — наразі — єдиний стиліст з мого інфо простору, який робить продукт і для таких мінімалистів-консерваторів як я. Справа в тому, що я це в собі дуже ціную і мені не підходить вриватись в тренди за типом особистості)) і це завжди якось зчитується як мінус, а з вами можна і з таким набором даних зробити гардероб цікавим і не застарілим. І це для мене дуже цінно. Ви дуже цінний професіонал, який шукає рішення, а не нав'язує їх. Дякую вам за це!
Cана
Дуже вам дякую за інформативну і добре структуровану лекцію!
Я, завдяки Яні тільки приглядаюсь до більш свідомого стилізування, а не за натхненням і от ви — наразі — єдиний стиліст з мого інфо простору, який робить продукт і для таких мінімалистів-консерваторів як я. Справа в тому, що я це в собі дуже ціную і мені не підходить вриватись в тренди за типом особистості)) і це завжди якось зчитується як мінус, а з вами можна і з таким набором даних зробити гардероб цікавим і не застарілим. І це для мене дуже цінно. Ви дуже цінний професіонал, який шукає рішення, а не нав'язує їх. Дякую вам за це!
Аріна Костяшкіна
Добрий день, хочу сказати вам просто ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ, ваші вебінари то любов, а Ви просто НЕЙМОВІРНІ, Ви просто не уявляєте наскільки ви змінили моє уявлення про моду, стиль, в мене просто все в голові помінялося кардинально. Я не знаю як правильно сказати, але це дійсно так. Навіть така дрібничка, як джинси, я не могла наважитись купити, бо мені здавалось, що ніякі речі мені не підійдуть, я шукала проблеми в собі, але завдяки вам я починаю вводити в своє життя таке поняття як СТИЛЬ, і розумію що проблема не в моїй зовнішності, а в тому що я просто не вміла вибирати речі. Дякую!
Марта Семаковська
Спасибі за ваші старання, МК був просто супер, якщо чесно, я спостерігала за вашою реакцією на всі подразники навколо і була в шоці наскільки спокійно ви говорили і взагалі не збивались з думки. Як на мене камери фотографували занадто близько та мікрофон включався або виключався, але не зважаючи ні на що - ні тембр голосу, ні ваша думка були непохитними.Професійно. Ви справжня молодець. Все коротко, зрозуміло та лаконічно!
Анастасія Іванчук
Дуууже сподобалося, давно хотіла пройти, розуміла що потрібно, якось чула вашу невеличку промову і від того часу думки не покидали, купляю речі які не ношу, не комбіную ....а ви все подали так прозоро, я би вже бігла в шафу розбирати речі. Щиро вам дякую. Я справді дуууже хотіла, зберегла всі посилання, розумію що мій шопінг тепер буде зоооовсім іншим.
Ви надзвичайно крутий стиліст і все так чисто подаєте....дякую вам, за ваші знання і старання, це кольосальна праця.
Христина Демчук
Мені дуже сподобався вебінар "Гід по стилю" я дуже люблю, коли люди виконують свою роботу якісно, сама працюю аналітиком, тому дуже прискіплива, не уявляю скільки часу було потрачено, щоб створити цей вебінар, однозначно буду ще раз детальніше переглядати весь матеріал. Моє життя на карантині не дуже змінилося, працюю віддалено і закінчую роботу пізно, але після таких виступів, як Ваш, хочеться кардинально змінюватись і шукати свій стиль. Ви надихаєте!
Берладин Софія
Як ж це цікаво, ще зовсім нещодавно думала, що «як ж нудно переглядати ці вебінари», а зараз дивлюсь уже Ваш другий вебінар і в захваті, час летить надто швидко. Дуже багато записала, 3 години пройшли непомітно. Скільки корисної інформації, аж захотіла записатися на усі Ваші вебінари. Дуже цікаво розказуєте. Декілька разів забувалась, що це не онлайн, а запис, так хотіла відповідати зі всіма на запитання. Я просто реально в захваті, погоджуюсь, що таку інформацію мають знати не тільки люди, які працюють у сфері моди, але й усі дівчатка!
Олена Петеричка
Це однозначно ЛЮБОВ! Оля, чесно кажучи я в захваті: все чітко, ясно, купа корисної інформації та що й казати, як би не Ви я, напевно, ніколи її не дізналася. За короткий час закохалася у Вас як стиліста. Ваші роботи дійсно надихають. Вражає прокладена робота: вебінар на цілі 3 години, які пройшли на одному подиху. Тепер я знаю більше. Дякую за таку можливість, ще й після такого крутезного вебінару, подарунки можна виграти.
Ірина Ковалюк
Оля, нарешті подивилася твій вебінар майже до кінця, ще залишилася частинка про взуття :) Все занотовувала із задоволенням! Лягаю спати і боюся, що не швидко засну, бо в голові вже мільйон варіантів як що і з чим скомбінувати, що викинути, що докупити, картинки прям самі в голові виникають. Дещо почула дуже важливе з базового підходу до гардеробу саме мого типу зовнішності, що відкрило мені очі на певні моменти. От ті твої сторіс, що ти віддаєшся роботі наповну, і цей взаємообмін енергетикою працює - чиста правда !)

Я дуже натхненна зараз для того, щоб спробувати скласти собі гардероб на осінь, в якому я почуватиму себе собою, комфортно і стильно, який культивуватиме в мені те, що я хочу виразити про себе навколишньому світу. Дуже дякую, впевнена, що це хоч і перший, але не останній твій вебінар в моєму житті. Успіху тобі.
Ірина Масляк
Мені дуже дуже сподобалося. Спасибі величезне Олечко. Я прокайфувала весь ефір і дуже багато речей приглянула, а комбінації взагалі круті. Образи прості, лаконічні, цікаві і дуже «для мене». Це найтяжче підібрати що буде актуальне, класне і 100% потрібне і ти зробила цю роботу для нас. Спасибі - ти Супер.
Лілія Задорожна
Оляяя, додивилась вебінар, якщо чесно, голова квадратна ти така молодчинка, мені аж соромно, що не була присутня таки на прямому ефірі.
Записала собі дуже і дуже багато всього. Завтра на свіжу голову буду складати до купи те все і думати про свій осінній гардероб. Дякую тобі за таку кількість інформації, справді крутої інформації. До речі, із задоволенням б відвідала такий семінар вживу. Не знаю чи таке проводили, ну і в наш час, напевно, це не зовсім актуально, та все таки я б хотіла на таке прийти! Дякую ще раз.
Марія Марків
Можна перечитати десятки статтей про бренди та стиль, можна вічно перегялдати інстаграми модних блогерів, але так як подає інформацію Оля - не йде в жодне порівняння: 3,5 години інформативного спічу, близько 60 учасників, сотні ідей, тисячі порад, мільйон натхнення. Дякую. Ти чудо! ❤️
Юлия Cупрунова
Очень понравился вебинар, появилось много вдохновения на те области, на которые не обращала внимания (та же домашняя одежда, для прогулок за городом). Плюс стала внимательнее относиться к составу/равным деталям благодаря твоим подсказкам. Случилось много открытий прекрасных и идей. Планирую в мае что-то купить по рекомендациям.
Наталія Лимонова
Мені так сподобалось! Дужееее дуже дужеее! Хочу ще! Я рада, що подивилася саме в той момент коли це мені було потрібно, тепер я з вами хочу розбір гардеробу і шопінг. Все було дуже атмосферно, легко і корисно, я про цей вебінар можу довго розказувати. Мені сподобалось, ви дуже приємна людина, дякую Вам!
Таня Волосянко
Оля, все було мега круто, я собі на телефон зробила стільки фоток речей, які мені сподобалися і ще й в записнику нотатки вела. Ще я зарядилась думкою, що мені дуже потрібна твоя консультація, бо мені дуже важко підібрати одяг.
Якщо говорити про вебінар, то я була в шоці скільки всього ти нам підготувала, всі ці слайди і ти знаєш різних дизайнерів, чи магазини звідки речі я була в шоці...ти дуже і дуже крута!
Ліна Костенська
Дякую велике за такий продуктивний вебінар, я отримала всю ту інформацію, за якою прийшла. Буду рада приходити на такі вебінари і надалі, ти велика молодець❤️
Тетяна Бандуля
Оля, просто пушка: і ти і вебінар! Стільки крутої інформації! Дуже корисно, чітко і по ділу! Стільки різних варіантів на будь-який смак і стиль. В мене відбувся інсайт - я зрозуміла як транслювати свою сексуальність - через драма стиль, за це прям окреме дякую! ♥️
Наталя Бойчук
Олічка, дуже тобі дякую за можливість переглянути вебінар так як не завжди є змога попасти до тебе або ще триста роботи і відмазок! Взяла для себе багато корисної інфо, впевнена що не для однієї мене це дуже класна можливість! Ще раз дякую, надихаюсь!
Оля Мердух
Доброго дня! Хочу написати вам про свої враження після перегляду - в мене просто бракує слів. ВСЕ ІДЕАЛЬНО. Я в захваті, так чітко, ясно, по суті, мене переповнюють емоції. В голові кучу образів. Все я побігла розбирати гардероб. Дякую!
Елена Потемкина
Оля, добрый день. Я посмотрела Ваш вебинар по гардеробу. Очень понравились концепции объединения разных стилей, а также совмещение базы+акцентные вещи. Спасибо, что поделились источниками вдохновения. Я раньше знала лишь Пинтерест. Очень нравится Ваши субботние разборы: как носить одну вещь в разных сочетаниях. Благодарю Вас, все продумано, легко и с интересом воспринимается!
Марія Блага
Щиро дякую за вебінар. Переглядала 2 рази - це було дуже цікаво і пізнавально. Шопінг то любов. Зрозуміла, що через стихійний шопінг у мене багато речей без пари. Ще раз дякую, Оля, за таку можливість, за натхнення та допомогу!
Христя
Оля, обирала для себе покупку, щоб до кількох речей личила...була величезна папка скрінів, і знаєте, дійшла до того, що по черзі усі видалила, а найкращі варіанти 100% у вашому шопінг-гіді, який був бонусом до зимового вебінару. Тепер у мене одна папка від Олі Галушки. Дякую.
Христя
Оля, обирала для себе покупку, щоб до кількох речей личила...була величезна папка скрінів, і знаєте, дійшла до того, що по черзі усі видалила, а найкращі варіанти 100% у вашому шопінг-гіді, який був бонусом до зимового вебінару. Тепер у мене одна папка від Олі Галушки. Дякую.