Отримати консультацію

"Гід по стилю"

Запис практичного вебінару по створенні гардеробної капсули для дому, занять спортом, прогулянок та підбірка актуального весняного одягу та шопінг-гід на 180 слайдів.
Четвер, 4 Травня
SOLD OUT
ONLINE
вебінар
Розбираючи гардероби десятків клієнтів, я зрозуміла, що більшість немає в своєму арсеналі одягу для активного способу житття, який так необхідний кожній жінці. Я підготувала формули образів для жінок яким вважливо виглядати красиво у кожній життєвій ситуації. Меседж який несе вебінар - це розслаблені жіночі силуети, комфортні якісні речі та лаконічність.
Частину вебінару я присвятила весняному гардеробу, правильним базовим та ефектним акцентним речам які ви можете придбати прямо зараз у масмаркеті. Також, буде підбірка актуального весняного взуття та аксесуарів.
Одяг для дому
Одяг для прогулянок та поїздок
Одяг для занять спортом та йогою
Весняний одяг та аксесуари
Про що піде мова
Оля Галушка (спікер)
personal & fashion stylist
Мене звати Оля. Я практикуючий персональний та fashion стиліст, спікер, автор та організатор майстер-класів зі стилістики в Україні та за її межами. Працюю в сфері моди вже більше 5 років.
Четвер, 4 Травня
Що ти отримаєш?
Необмежений в часі: доступ до запису вебінару , а також шопінг-гід зі всіма речима які я буду транслювати та рекомендувати для покупки на 180 слайдів.